Firma Sentrex jest firmą rodzinną o ponad 20 letniej tradycji. Została założona w 1994 r. w Krapkowicach. W 2007r. firma zmieniała swoją siedzibę i przeniosła się do nowo wybudowanego zakładu w Gogolinie.

Dziś firma Sentrex to jeden z liderów europejskiego rynku opakowań papierowych produkująca wyroby na najwyższym poziomie, przy użyciu nowoczesnych technologii.

 

Firma Sentrex specjalizuje się w druku metodą fleksograficzną, produkcji torebek papierowych oraz worków papierowych.

1. Druk odbywa się przy zastosowaniu nowoczesnych maszyn z możliwością druku do 10 kolorów w jakości HD oraz przy użyciu certyfikowanych farb wodorozcieńczalnych.

2. Produkcja torebek papierowych odbywa się przy użyciu maszynach formujących z najnowszą technologią, a nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam zrealizować najbardziej zaawansowane technicznie projekty pod kątem:

- materiałowym

- strukturalnym / torebki jedno-, dwu- oraz wielowarstwowe/

- zaawansowania technicznego /torebki z okienkiem, torebki z etykietami, systemami użytkowymi

3. Nowoczesna linia do produkcji worków w połączeniu z dużymi możliwościami zadruku pozwala na dostarczanie szerokiej gamy worków otwartych lub z wentylem.


Wysokiej jakości produkty firmy Sentrex są skierowane dla klientów z branży spożywczej, paszowej oraz chemii budowlanej.

 

Drukarnia fleksograficzna,
producent torebek papierowych
z dnem klockowym i worków
papierowych
Hersteller von flexiblen
Papierverpackungen, bedruckt
im Flexodruckverfahren.
Manufacturer of flexible packaging
and block bottom bags,
printed in flexographic printing.
Kontakt / Contact :
tel: +48 77 451 99 00
Fax +48 77 451 99 99
sentrex@sentrex.com.pl